
WANDELEN IN DE NATUUR
Kajakken
Fietsen
Bowling nights
Samen Actief: Ontdek, Ontmoet, Geniet!
Wandeling Kalkense meersen, 15km.
zo 25 aug
|Wichelen
We spreken af in de dorpskom van Schellebelle en nemen het veer om de Schelde over te steken naar het gehucht Aard.


Tijd en locatie
25 aug 2024, 13:30 – 17:30
Wichelen, 9260 Wichelen, België
Over het evenement
We spreken af in de dorpskom van Schellebelle en nemen het veer om de Schelde over te steken naar het gehucht Aard waar de wandeling start. Het Natuur gebied en tevens een van de weinige stiltegebieden in Oost-Vlaanderen strekt zich uit van Kalken/Wetteren tot Uitbergen/Overmere. We maken 2 lussen waarbij telkens terug 'Den Aard' aandoen met uitgebreid terras waar er iets kan gedronken worden.
Onderweg wandelen we langs de Galloway koeien, grasland met grachten en poelen met rietkragen en de oude Scheldearm, diverse fauna en flora.
Wandeling van 15km met tussenstop
Begeleiding: Herman
Honden toegelaten aan de leiband.
Mogelijkheid voor een drankje tijdens tussenstop van de wandeling en na de wandeling kan er gegeten worden in de dorpskom van Schellebelle..