top of page

Wandeling Bentillekreek 11 km

zo 06 okt

|

Sint-Laureins

De start is vanuit Parking sportcentrum Boerekreek. Vanuit hier lopen we naar het Leopoldkanaal, dit werd gegraven in periode 1846-1848 en loopt van Boekhoute naar Heist.

Tickets zijn niet beschikbaar
Andere evenementen bekijken
Wandeling Bentillekreek 11 km
Wandeling Bentillekreek 11 km

Tijd en locatie

06 okt 2024, 13:30 – 18:00

Sint-Laureins, Sint-Jansstraat 132, 9982 Sint-Laureins, België

Over het evenement

De start is vanuit Parking sportcentrum Boerekreek.   Vanuit hier lopen we naar het Leopoldkanaal,  dit werd gegraven in periode 1846-1848 en loopt van Boekhoute naar Heist.  Verderop steken we het kanaal over met een voetveer en vervolgen we de rondtocht  over rustige landwegen en paden.  


Ongeveer halverwege maken we in Bentille een tussenstop bij Bistro De Ram. Hierna stappen we richting het Zonnebos en vervolgens naar de Bentillekreek, een van de vijf kreken in Sint-Jan-in-Eremo, die ontstonden door de ontginning van moer- en veengebieden. Daarna vervolgen we ons pad langs het Leopoldkanaal, om uiteindelijk te eindigen bij het startpunt.


De route is ongeveer 50% verhard en 50% onverhard, en we maken gebruik van een handmatig voetveer. De wegen waar we langs lopen hebben weinig of geen verkeer. Het avondrestaurant is populair in de streek, dus tijdige reservering is noodzakelijk. Avondeten : Roste Muis,  Drijdijk 2, 9988 Sint-Laureins, België


Afstand…

Deel dit evenement

bottom of page