
WANDELEN IN DE NATUUR
Kajakken
Fietsen
Bowling nights
Samen Actief: Ontdek, Ontmoet, Geniet!
Natuurwandeling in Bulskampveld (Beernem) - sportieve wandeling
zo 21 jun
|Bulskampveld
INSCHRIJVINGEN ZIJN GEOPEND. Op deze dagwandeling verkennen we de vagenvuurbossen en het Bulskampveld. De vagevuurbossen bieden een afwisseling aan poelen, weiden dennen- en sparrenbos.


Tijd en locatie
21 jun 2020, 13:00 – 18:00
Bulskampveld, Bulskampveld, 8020 Oostkamp, België
Over het evenement
Het Bulskampveld strekte zich vroeger uit tussen Brugge en Gent en was het grootste heidegebied van het Graafschap Vlaanderen. Het was ook de locatie waar de TV-serie ‘De bossen van Vlaanderen’ plaatsvonden rond de beruchte ‘moorden van Beernem’. Maar nu in 2020 hoef je er niet meer te vrezen voor je leven. Dus kom zeker mee wandelen op dit mooi West- Vlaams plekje natuur met afwisseling aan bos, open landschappen en weilanden.
Extra tip: Deze activiteit is een sportieve dagwandeling dus voorzie aangepast schoeisel aub. Door weersomstandigheden kan het wandelparcours mogelijks hier en daar wat slijkerig zijn waardoor voldoende stevige en vochtbestendige wandelschoenen sterk aanbevolen zijn. Wees ook voorbereid op een mogelijke lokale regenbui - een waterdichte jas of paraplu is zeker geen overbodige luxe. Uiteraard hopen wij op mooi en droog weer maar een verwittigd en goed voorbereid persoon is er 2 waard.
De geïnteresseerden kunnen na de…
Tickets
Wandeling 21/6 - vrouwen
€ 12,00
+€ 0,30 servicekosten ticket
Verkoop geëindigd opWandeling 21/6 - mannen
€ 12,00
+€ 0,30 servicekosten ticket
Verkoop geëindigd opWandeling 21/6 - Leden
Je bent lid, als je in 2019 lid bijdrage hebt betaald
€ 0,00
Verkoop geëindigd op