top of page

🌿 Lentetocht langs de IJse en de Doode Bemde 🌿19km

za 18 apr

|

Neerijse

8 vrouwen en 4 mannen ingeschreven. Op zaterdag 18 april nodigen we je uit voor een prachtige en gevarieerde wandeling van Neerijse naar Leefdaal en terug.

🌿 Lentetocht langs de IJse en de Doode Bemde 🌿19km
🌿 Lentetocht langs de IJse en de Doode Bemde 🌿19km

Tijd en locatie

18 apr 2026, 11:00 – 18:00

Neerijse, Dorpstraat, 3040 Huldenberg, België

Over het evenement

We vertrekken om 11u00 en volgen eerst de kronkelende IJse, waarna we via glooiende hellingen en sfeervolle holle wegen richting Leefdaal trekken. Onderweg genieten we van rust, natuur en mooie vergezichten.


Na ongeveer een uur wandelen houden we een gezellige picknickpauze (gelieve zelf lunch, drank en een plastic zak of matje om op te zitten mee te brengen).


In Leefdaal passeren we langs het kasteel en maken we tijd voor een drankje. Nadien keren we terug richting Neerijse via het prachtige natuurgebied de Doode Bemde, een echte parel voor natuurliefhebbers.


Deze tocht is ongeveer 19 km lang en verloopt bijna volledig langs onverharde paden — ideaal voor wie houdt van een stevige wandeling in een mooie, groene omgeving.


Begeleiding: Kris en Martine

Wandeling: 19km met tussenstop


Tickets

  • Wandeling - vrouw

    € 7,20

    +€ 0,75 Trans.kost

  • Wandeling - man

    € 7,20

    +€ 0,75 Trans.kost

  • Ticket vrijwilliger

    € 0,00

    Uitverkocht

Totaal

€ 0,00

Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

bottom of page