
WANDELEN IN DE NATUUR
Kajakken
Fietsen
Bowling nights
Samen Actief: Ontdek, Ontmoet, Geniet!
Historische landschapswandeling (6,5 km) met gids. Livinus en het aapje.
zo 23 jun
|Sint-Lievens-Houtem
Livinus en het aapje: St-Lievens-Houtem


Tijd en locatie
23 jun 2024, 14:00 ā 17:00 CEST
Sint-Lievens-Houtem, Sint-Lievens-Houtem, Belgiƫ
Over het evenement
Historische landschapswandeling (6,5 km) over de markt en de kouters van Sint-Lievens-Houtem, langs de vallei van de Cotthembeek. Het grote marktplein doet al vermoeden dat Sint-Lievens-Houtem een boeiende middeleeuwse geschiedenis heeft. Tijdens de wandeling komen o.a. de verhalen van Livinus, het aapje, de fladderiep en de Romeinse mijlpaal aan bod.
ā
Voor wie?
Voor wandelaars die graag van een goed verhaal genieten en zo de geschiedenis van de streek leren kennen. Goeie stapschoenen vereist.
ā
Wees deel van het verhaal en sluit je aan bij onze wandeling!
- Inbegrepen: begeleiding van een gids, organisatie
- Niet-inbegrepen: drankjes, consumpties
- Inschrijven en annulatie tem 19/6/2024. Na deze datum is annulering niet meer mogelijk en wordt de bijdrage niet terugbetaald. Het exacte adres wordt direct na de registratie verzonden in de bevestigingsmail. Gelieve je e-mail na registratie te controleren, ook in de spamfolder. Als je geen adresinformatie hebt ontvangen, stuur dan tijdig een e-mail naar sportievesingles@hotmail.com. Houd er rekening mee dat op zaterdag of zondag geen e-mails worden beantwoord.
- Verzekering: Ā Sportieve Singles vzw heeft geen sportverzekering of lichamelijke ongevallenverzekering afgesloten voor de deelnemers, enkel voor de vrijwilligers.
Tickets
Wandeling - vrouw
ā¬Ā 15,00Btw: +ā¬Ā 0,90 Trans.kostVerkoop geĆ«indigd opWandeling - man
ā¬Ā 15,00Btw: +ā¬Ā 0,90 Trans.kostVerkoop geĆ«indigd op
Totaal
ā¬Ā 0,00