
WANDELEN IN DE NATUUR
Kajakken
Fietsen
Bowling nights
Samen Actief: Ontdek, Ontmoet, Geniet!
De grenzen van het Waasland langsheen de Schelde. 15km.
za 25 mei
|Temse
Samen vertrekken we aan het station van Temse en wandelen we met zicht op de Schelde naar Rupelmonde.


Tijd en locatie
25 mei 2024, 13:30 – 18:30
Temse, 9140 Temse, België
Over het evenement
Daar houden we halfweg een halte op een terras als het weer het toelaat (en anders binnen).
We keren terug langs enkele prachtige plekjes, te beginnen met De Vuurkouter. Dit is een geheel van gronden en oude kleiputten die vol water staan. Dankzij die enorme hoeveelheid water en diepe kleiputten ontstond er een zeer mooie biotoop. Watervogels, aalscholvers, ijsvogels, vissen en amfibieën vinden hier een paradijs. In de lente bloeit er de slanke sleutelbloem.
Nog meer kleiputten vinden we in het Gelaagpark waar we dan ook de Drie Putten voorbij zullen wandelen.
De wandeling brengt ons verder door de natuur waarna we naadloos overgaan in het fort van Steendorp met enkele prachtige zichten op dit oude fort.
Enkele mooie wegeltjes brengen ons dan terug naar het beginpunt waarna we eventueel nog iets kunnen nuttigen in het zwembad van Temse.
- Honden: toegelaten
Tickets
Wandeling - vrouw
€ 7,20
+€ 0,55 Trans.kost
UitverkochtTicket vrijwilliger
€ 0,00
Uitverkocht
Dit evenement is uitverkocht