
WANDELEN IN DE NATUUR
Kajakken
Fietsen
Bowling nights
Samen Actief: Ontdek, Ontmoet, Geniet!
Avontuurlijke wandeling in Thorpark, 15km.
za 04 mei
|Genk
9 vrouwen en 5 mannen ingeschreven. Ook deze maal gaan we het Thorpark verkennen en met maar liefst 15km. We gaan genieten van mooie uitzichten, van de natuur en natuurlijk gaan we een terril opwandelen.


Tijd en locatie
04 mei 2024, 13:00 – 17:30
Genk, Thor Park, 3600 Genk, België
Over het evenement
Thor Park biedt naast haar erfgoed dus ook een unieke park- en natuuromgeving van 30 hectare. Het vormt een prachtig decor voor allerlei vormen van ontspanning. Bovendien kan je vanuit Thor Park het landschap van het Nationaal Park Hoge Kempen verkennen, te voet of via het Limburgs fietsroutenetwerk. Het landschap combineert unieke natuurelementen met de prachtige industriële mijngebouwen en de tuinwijken, die opgenomen zijn in de aanvraag voor classificatie als UNESCO-werelderfgoed.
Achter de voormalige mijn van Waterschei in Genk ligt een indrukwekkend landschap van mijnsteenbergen te midden van heidevelden en dennenbossen, duizenden jeneverbessen en een indrukwekkend mijnpatrimonium.
Thorpark maakt sinds 2020 deel uit van het Nationaal Park Hoge Kempen.
Na deze intensieve wandeling gaan we ons opladen (geheel vrijblijvend) in https://www.partaasch.be/, een belevingsrestaurant in het oude mijngebouw.
Tip, verken zeker het gebouw ook eens om de sfeer wat op te snuiven.
Let op : dat is een intensieve wandeling van…
Tickets
Wandeling - man
€ 7,20
+€ 0,55 Trans.kost
Verkoop geëindigd opTicket vrijwilliger
€ 0,00
Uitverkocht